obudowy
Obudowa 3200D RS Mid-Tower czarna
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
275,29 zł / szt
338,61 zł brutto
Obudowa komputera Mid-Tower 3200D RS
- Obsługuje radiatory typu AIO 360 mm zainstalowane na górze lub z przodu.
- Przestrzeń na kartę graficzną 375 mm (400 mm po zdjęciu wentylatorów).
- Zaawansowane opcje chłodzenia z mocowaniem wentylatora 9 x 120 mm.
- 3 x Wentylator RS120 w komplecie.
- Kątowe mocowanie wentylatora na dole dla bezpośredniego chłodzenia karty graficznej.
- Wbudowane ramię stabilizujące zapobiegające ugięciu karty graficznej.
- Kompatybilność z płytami głównymi z odwrotnym złączem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 9 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 165 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Power |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 498 x 219 x 458 mm |
| Waga | 8.5 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 530 x 560 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |