Monitor S5 Pro 527pu QHD USB-C MNTR 9E0G5AA#ABB
- Model:
9E0G5AA
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 155
- Pełna specyfikacja
27-calowy monitor HP Pro z serii 5 QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
Zaprojektowana z myślą o łączności
Korzystaj z większych możliwości, dzięki 27-calowemu monitorowi HP z serii 5 Pro QHD USB-C. Jego elegancka, nowoczesna konstrukcja zapewnia wyraźny, oszałamiający obraz i lepszą moc 100 W za pomocą jednego połączenia, które umożliwia bezproblemowe podłączenie do komputerów i urządzeń peryferyjnych w domu i w biurze.
Twoje centrum produktywności
Zrób więcej dzięki unikatowemu koncentratorowi, który zapewnia niepowstrzymaną wydajność. Podłącz dowolne urządzenie za pomocą pojedynczego USB-C, aby uzyskać silne zasilanie 100 W. Płynna, wyrazista szczegółowość obrazu na poziomie odświeżania na poziomie 100 Hz oraz żywe i spójne kolory gwarantowane przez technologię 100% sRGB oraz technologia HP Progressive White Balance.
Rozdzielczość QHD
Zapewnij sobie zniewalającą ostrość i wyraźne szczegóły gwarantowane przez 3,7 miliona pikseli. Rozdzielczość Quad HD 2560 × 1440 sprawia, że wszystkie treści oglądane na tym monitorze o przekątnej 27 cali dostarczają niezwykłych wrażeń.
Technologia IPS
Niezależnie od miejsca korzystania technologia IPS zapewnia dokładność obrazu i spójność dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia w poziomie i w pionie.
Większy kontrast
Dostrzeż drobne różnice kolorów, cieni i świateł, dzięki zwiększonemu współczynnikowi kontrastu, który wynosi 1500:1.
Wysoka jasność
350 nitów jasności zapewnia przejrzystość. Monitor usprawnia pracę, ale również sprawia, że rozrywka staje się przyjemniejsza.
Gama kolorów: 100% sRGB
Dokładne kolory na ekranie, dzięki 100% sRGB zapewniają jak najlepsze wrażenia. Ten monitor HP zapewnia bezproblemowe, doskonałe odwzorowanie kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | 9E0G5AA |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 155 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Wysokość z podstawą | 544 |
| Głębokość z podstawą | 207 |
| Waga z podstawą | 7.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Certyfikaty | BSMI |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pozostałe parametry | Rozdzielczość (maksymalna): QHD (2560 × 1440 przy 100 Hz) |
| Plamka matrycy | 0.23 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 357 |
| Szerokość | 613 |
| Głębokość | 47 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 10100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 700 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |