mierniki
Tester kabli sieciowych z PoE
- Złącza: RJ-45
- Testowane media: Skrętki
- Lokalizator kabli: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
56,29 zł / szt
69,24 zł brutto
WZ0015P Tester kabli sieciowych z PoE
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Testowane media | Skrętki |
| Lokalizator kabli | Tak |
| Waga | 160 |
| Zasilanie | Bateria 9V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 125 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |