myszki
Mysz przewodowa Pro Fit Washable
- Model:
Pro Fit Washable
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
107,07 zł / szt
131,70 zł brutto
Przewodowa mysz Pro Fit z wodoodporną, wygodną do mycia, wytrzymałą konstrukcją ma idealną do utrzymywania w czystości powierzchnię, z której łatwo można usuwać zachlapania i ślady po rozlanych płynach. Wygodna w obsłudze obiema rękami, z przewodowym połączeniem przez USB zapewniającym niezawodną wydajność bez konieczności używania baterii. Podłączana w trybie "plug-and-play", nie wymaga pobierania ani instalowania oprogramowania. Jest idealnym dodatkiem do zmywalnej, przewodowej klawiatury Kensington Pro Fit. Nie wolno zanurzać w wodzie złącza USB.
- Przewodowe połączenie "plug-and-play" przez USB zapewnia natychmiastowe i niezawodne działanie, bez konieczności pobierania specjalnego oprogramowania i korzystania z baterii.
- Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości 1600 DPI śledzi ruchy myszy z płynną dokładnością, zapewniając optymalną wydajność i produktywność.
- Bezpieczne połączenie przewodowe eliminuje problem zakłóceń występujących przy łączności bezprzewodowej i konieczność wymiany baterii. Jest idealnym dodatkiem do zmywalnej, przewodowej klawiatury Kensington Pro Fit
- Wyprofilowana konstrukcja i konfiguracja kółka do przewijania z trzema przyciskami zapewniają wygodę dla użytkowników zarówno lewo-, jak i praworęcznych.
- Trzyletnia ograniczona gwarancja daje Ci pewność, że sprzęt jest objęty ochroną przez Kensington.
- Zoptymalizowana pod kątem współpracy z systemem Windows 11.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kensington |
|---|---|
| Model | Pro Fit Washable |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 110 x 167 x 50 mm |
| Waga | 230 |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne systemy operacyjne:
|
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |