pendrive
PinStripe USB 3.0 Drive 16GB Black
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
29 mm x 15 mm x 5,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,57 zł / szt
21,61 zł brutto
Pendrive PinStripe USB 3.0 Drive 16GB Black
Dysk przenośny PinStripe USB firmy Verbatim posiada system łtwego wysuwania i chowania złącza USB co doskonale chroni złącze w czasie gdy jest ono nieużywane. Dzięki temu niepotrzebne są żadne nakładki, które przecież tak łatwo zgubić. Dysk przenośny dostęny jest w szerokiej gamie pojemności co pozwala dobrać sprzęt dokładnie do Twoich potrzeb.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 29 mm x 15 mm x 5,5 mm |
| Waga | 3.6 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |