Zestaw I'M A Genius - Laboratorium slime
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL93397
- Pełna specyfikacja
Eksperymentalne laboratorium do odkrywania lepkich cieczy! W zestawie znajduje się kompletny zestaw do tworzenia ponad 20 rodzajów slime: kolorowego, pachnącego, brokatowego, trzaskającego, gęstego, miękkiego, piankowego i wielu innych. Dołączone są także szczegółowe, ilustrowane instrukcje, które pomogą w tworzeniu tych fascynujących substancji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL93397 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 15 x 5.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 150 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |