Stacja dokująca - Thunderbolt 2 Dock USB3/FW/HDMI/Audio/GigEthernet
- Pasuje do:
Współpracuje z Mac'ami wyposażonymi w port Thunderbolt (MAC OS X 10.9.5 lub nowszy)
- Porty we/wy: 5 x USB 3.0 Type A
- Wymiary:
- Szerokość: 23 cm
- Wysokość: 2.5 cm
- Głębokość: 9 cm - Pełna specyfikacja
Replikator portów OWC Thunderbolt 2 Dock
Cechy główne:
- Wbudowane 12 portów zapewniających szerokie możliwości podłączenia
- Ultra HD 4K oraz obsługa wyświetlania na wielu wyświetlaczach
- 5 portów USB 3.0 ( w tym 2 porty ładujące)
- FireWire 800
- Interfejs Thunderbolt 2 (20Gbps)
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 130 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OWC |
|---|---|
| Pasuje do | Współpracuje z Mac'ami wyposażonymi w port Thunderbolt (MAC OS X 10.9.5 lub nowszy) |
| Porty we/wy | 5 x USB 3.0 Type A |
| Wymiary | - Szerokość: 23 cm |
| Waga | 0.38 |
| Pozostałe parametry | - Interfejs: Thunderbolt 2 |
| Akcesoria w zestawie | - Thunderbolt 2 Dock |
| Wymagania sprzętowe | Złącze Thunderbolt + MacOS X |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |