podstawki/podstawki chłodzące
PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA EA144 TIVANO
- Prędkość wentylatora (maks.): 3000
- Przepływ powietrza: 38
- Regulacja obrotów: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,55 zł / szt
21,59 zł brutto
Cienka, podświetlana, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada wbudowane 2 niezwykle ciche wentylatory. Usuwają one ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania – zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 15.6”.
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 375 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 3000 |
| Przepływ powietrza | 38 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Głośność | 25 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 350 x 250 x 20 mm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry | Podświetlenie |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |