karty rozszerzeń
Karta PCI Express/ 2porty RS232/2MBps
- Porty : 2 x RS-232 Serial Port
- Rodzaj kontrolera: RS-232 Serial Port
- Wymiary:
63 x 100 x 38 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
39,76 zł / szt
48,90 zł brutto
Karta PCI-Express -> 2 x Serial port RS232)
- Kontroler 2 portów Serial RS232 na złączu PCI-Express
- Szybki transfer danych do 2 MBps
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 150 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Porty | 2 x RS-232 Serial Port |
| Rodzaj kontrolera | RS-232 Serial Port |
| Wymiary | 63 x 100 x 38 mm |
| Waga | 104 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Śledź Low-profile |
| Chipset | WCH382 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Interfejs | PCIe |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |