Telefon Energy E280S 512MB RAM 4GB Dual Sim
- Model:
Energizer Energy E280S - Telefon 512MB RAM 4GB 2,8" 4G Dual Sim EU (Czarny)
- Ładowanie indukcyjne: Nie
- Pamięć RAM: 512
- Pełna specyfikacja
Telefon Energy E280S z obudową o wzorze włókna węglowego jest niezwykle funkcjonalny oraz przyjemny dla oka, a dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie leży w dłoni.
Pojemna bateria
Korzystaj ze wszystkiego, co oferuje Twój telefon, nie martwiąc się o poziom naładowania baterii. Energy E280S ma baterię o pojemności 3000 mAh, dzięki czemu wytrzymuje na jednym ładowaniu bardzo długi czas, stając się idealnym towarzyszem.
Dual SIM
Telefon Energy E280S może obsługiwać dwie karty SIM i jedną kartę Micro-SD. Zwiększ pamięć telefonu i korzystaj z 2 różnych kart SIM w jednym telefonie. Możesz połączyć 2 plany lub wybrać dwóch różnych operatorów, aby uzyskać lepszy zasięg sieci.
Typ Micro SIM
Karta Micro-SD do 32 GB
Android i Google Revolution
Ciesz się wszystkimi zaletami smartfona na swoim telefonie komórkowym. System operacyjny KaiOS został zaprojektowany tak, aby zapewnić podstawowe funkcje smartfona w klasycznych telefonach komórkowych. Interfejs został zaprojektowany tak, aby był nowoczesny i intuicyjny w użyciu, zwiększając tym samym komfort użytkowania. E280S umożliwia dostęp do Internetu 4G, Wi-Fi i GPS, pobieranie aplikacji oraz wiele innych usług.
Cechy produktu:
- Główny aparat 2 MP oraz przedni 2 MP
- Obsługa dwóch kart SIM
- Wsparcie Bluetooth 2.1
- Obsługa standardu 4G LTE
- Możliwość rozszerzenia pamięci kartą Micro-SD do 32 GB
- System operacyjny KaiOS
| Waga | 403 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 90 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Energizer |
|---|---|
| Model | Energizer Energy E280S - Telefon 512MB RAM 4GB 2,8" 4G Dual Sim EU (Czarny) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 512 |
| Aparat - Tył | 2 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Obsługa 5G | Nie |
| Procesor | Single Core |
| Waga | 113 |
| Pojemność baterii | 3000 |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Wysokość | 134.5 |
| Szerokość | 56 |
| Głębokość | 16.85 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Transmisja danych | GPRS |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 2,8'' |
| System operacyjny | KaiOS |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |