drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka Phaser 3020V_BI mono/A4/20ppm/GDI/WiFi
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
Phaser 3020V
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
336,56 zł / szt
413,97 zł brutto
| Waga | 5200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 380 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Xerox |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | Phaser 3020V |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | Nie |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Język drukarki | GDI |
| Waga | 4.1 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 |
| Zainstalowana pamięć | 128 |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Informacje o gwarancji | Dwuletnia gwarancja napraw |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Obciążenie miesięczne | 15000 |
| Procesor drukarki | 600 MHz |
| Akcesoria w zestawie | - Drukarka Phaser 3020 |
| Wysokość | 188 |
| Szerokość | 331 |
| Głębokość | 215 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |