serwery rack
Serwer DL20 Gen10+ E-2336 1P 4SFF P66394-421
- Model:
HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Możliwość konwersji Tower na Rack: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11 601,95 zł / szt
14 270,40 zł brutto
Serwer HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus E-2336 2.9GHz 6-core 1P 16GB-U 4SFF 800W RPS
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Model | HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Liczba rdzeni | 6C |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | HPE embedded 1Gb 2-port BCM5720 network Adapter |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Waga | 6 |
| Informacje o gwarancji | Server Warranty includes 3-Year Parts, 3-Year Labor, 3-Year Onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie | HPE Short Friction Rail Kit |
| Taktowanie procesora | 2.9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2336 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16 GB (1x16 GB UDIMM, 3200 MT/s) |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Moc zasilacza | 800 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Wysokość | 43.2 |
| Szerokość | 434.6 |
| Głębokość | 382.2 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 1 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Rack 1U |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Kontroler dysków | Software |
| Poziomy RAID | 1 |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Link |
| Waga | 10800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 581 x 251 x 680 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |