Monitor 272E1CA 27 cali Curved VA HDMI FreeSync
- Model:
272E1CA/00
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 85
- Pełna specyfikacja
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia realistyczne wrażenia podczas oglądania
Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia.
Zaokrąglony ekran zapewnia przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Monitor LED VA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co za tym idzie bardzo żywy, jasny obraz.
Jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych.
Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia dodatkowo niezwykle szerokie kąty widzenia 178/178 stopni co przekłada się na znakomitą wyrazistość obrazu.
Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory zapewniają pewien poziom jakości, jednak Ty z pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, że obraz zachwyca realizmem.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 186 x 730 x 538 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 272E1CA/00 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 |
| Wysokość z podstawą | 462 |
| Głębokość z podstawą | 203 |
| Waga z podstawą | 4.45 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Certyfikaty | CE |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 3.85 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 73 x 53.8 x 18.6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |