Monitor S7 Pro 724pn WUXGA 8X534AA
- Model:
HP 724pn
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 146
- Pełna specyfikacja
Efekt wizualny
Uchwyć swoją wizję lepiej niż w wyobraźni, dzięki 24-calowemu monitorowi HP z serii 7 Pro WUXGA. Zrób więcej dzięki proporcjom ekranu 16:10 i rozdzielczości WUXGA, które pozwalają wyświetlić więcej. Zaufaj też temu, co widzisz na ekranie, dzięki doskonałej precyzji kolorów, płynnej częstotliwości odświeżania i zwiększonemu kontrastowi kolorów. Zrób to wszystko dzięki ultrasmukłej ramce z mikrokrawędziami i wbudowanej ergonomii.
Zobacz, czego możesz robić więcej.
Zobacz, jak Twoja praca nabiera zupełnie nowego wymiaru na dużym, gładkim ekranie z żywymi, dokładnymi kolorami. Zobacz każdy szczegół, dzięki głębszym cieniom i jaśniejszemu podświetleniu, jakie zapewnia współczynnik kontrastu 1500:1. Ciesz się 99% pokryciem gamy kolorów sRGB i 85% pokryciem gamy Display P3 z fabryczną kalibracją kolorów zapewniającą niezwykłą, realistyczną dokładność kolorów, która pozostaje spójna na każdym ekranie. Ekran o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA zapewnia o 11% więcej miejsca do wyświetlania informacji, dzięki czemu możesz zobaczyć i zrobić więcej.
Komfort na każdym kroku. Obróć. I przechyl.
Zapewnij sobie komfort pracy, dzięki monitorowi, który pomoże Ci wykonać więcej w ciągu dnia. Zapewnij sobie komfort podczas pracy, dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 100 Hz, która umożliwia szybkie, bezproblemowe przewijanie i płynne odtwarzanie materiałów wideo, jednocześnie poprawiając ostrość za sprawą wbudowanej technologii HP Eye Ease, redukującej emisję niebieskiego światła przy zachowaniu wiernej dokładności kolorów. Dostosuj swój komfort dzięki ergonomicznej regulacji w czterech kierunkach w komplecie z podstawą z regulacją wysokości w zakresie 150 mm oraz funkcją pochylania i obracania.
Minimalistyczny design, maksymalna funkcjonalność
Ten pięknie wykonany design wzbogaca Twoje życie zawodowe i podkreśla przestrzeń na biurku, dzięki smukłemu profilowi oraz zoptymalizowanej łączności. Ciesz się wąską ramką z mikrokrawędziami i elegancką, smukłą konstrukcją, która świetnie wygląda na każdym biurku. Dodatkowo zmaksymalizuj swoją produktywność, podwajając liczbę ekranów dzięki płynnemu połączeniu łańcuchowemu.
Zbudowany na lepsze jutro
Innowacyjne rozwiązanie stanowiące lepszy wybór. Monitor HP z serii 7 Pro został zaprojektowany z wykorzystaniem 85% materiałów pochodzących z recyklingu, 5% tworzyw sztucznych odzyskanych przed trafieniem do oceanów, a w podstawie wykorzystano 90% aluminium pochodzącego z recyklingu. Dzięki opakowaniu pochodzącemu w 100% ze zrównoważonych źródeł oraz konstrukcji posiadającej certyfikat TCO, zarejestrowanej w EPEAT i certyfikowanej przez ENERGY STAR możesz mieć pewność, że masz monitor, który robi dobre rzeczy dla planety i jednocześnie niesamowite rzeczy dla Ciebie.
| Waga | 7250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 620 x 416 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 724pn |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 146 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 521.4 |
| Głębokość z podstawą | 195 |
| Waga z podstawą | 4.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 69 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Wysokość | 342.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 531.7 |
| Głębokość | 38.5 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |