Smartfon A6k 4G 4/256GB CPH2891 jasnofioletowy
- Model:
A6K
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Sieć GSM: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
A6K
Świetny dźwięk, wygodne dopasowanie
Ciesz się muzyką dzięki słuchawkom nausznym zaprojektowanym z myślą o wieloletnim komforcie użytkowania. Zapewniają one bogaty dźwięk z głębokim basem i działają do 70 godzin między ładowaniami. W razie potrzeby można wymienić poduszki nauszników i baterię.
Doskonały dźwięk nawet przy niskim poziomie głośności dzięki dynamicznym basom
Specjalnie dostrojone przetworniki 32 mm i technologia Dynamic Bass zapewniają doskonały dźwięk z pełnym, bogatym basem nawet przy niskiej głośności. Jeśli oglądasz film lub grasz w gry, możesz włączyć tryb niskiego opóźnienia w naszej aplikacji towarzyszącej.
Wygodne dopasowanie i wymienne elementy zapewniające wieloletnie użytkowanie
Miękkie nauszniki z PU i miękki, regulowany pałąk zapewniają niezwykle wygodne dopasowanie. Aby uzyskać najlepszą izolację akustyczną i komfort, można wymienić poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu, jeśli z czasem ulegną zużyciu. Można również wymienić akumulator litowo-jonowy słuchawek, gdy osiągnie koniec swojej żywotności.
Wielopunktowa łączność Bluetooth i łatwe parowanie
Zgodność z najnowszymi urządzeniami Bluetooth 6.0 pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku bez uciążliwych zakłóceń, a także umożliwia połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Obsługiwane są również funkcje Android Fast Pair i Microsoft Swift Pair.
Aplikacja Philips Headphones - personalizacja ustawień
Czujesz, że Twojej muzyce czegoś brakuje? Nasza aplikacja towarzysząca ma funkcję EQ, intuicyjny korektor dźwięku, który pozwala dostosować brzmienie i błyskawicznie wypróbować różne ustawienia korektora. Aplikacja umożliwia również aktywację funkcji dynamicznego basu, zarządzanie połączonymi urządzeniami, aktualizację oprogramowania sprzętowego i nie tylko.
Tworzywo sztuczne z recyklingu z certyfikatem GRS. Odpowiedzialne pakowanie
W naszych produktach wykorzystujemy tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego, a nasze opakowania są wykonane z certyfikowanego przez FSC tektury pochodzącej z recyklingu, z wkładkami drukowanymi na papierze pochodzącym z recyklingu.
Do 70 godzin odtwarzania
Wybierz się w podróż z tymi słuchawkami nausznymi, a nie będziesz musiał ich ładować przez kilka dni. Pełne naładowanie zapewni Ci do 70 godzin odtwarzania, a szybkie 5-minutowe ładowanie zapewni dodatkowe 2 godziny.
Wyraźne połączenia. Wszyscy Cię usłyszą
Twój głos będzie wyraźnie słyszalny podczas rozmowy telefonicznej. Dedykowany mikrofon wychwytuje dźwięk Twojego głosu, podczas gdy algorytm redukcji szumów tłumi część hałasu z otoczenia.
Ciepły, naturalny dźwięk. Charakterystyczny dźwięk Philips
Specjalnie zaprojektowane przetworniki w tych słuchawkach zostały dostrojone według charakterystycznego brzmienia Philips - ciepłego, bogatego w szczegóły, z głębokim basem. Niezależnie od tego, czego słuchasz, pokochasz to, co usłyszysz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Oppo |
|---|---|
| Model | A6K |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 4 |
| Aparat - Przód | 5 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 0.08 |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy |
| Waga | 205 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.8 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Pojemność baterii | 6100 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Główny:
Selfie:
Tryby pracy:
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 166.61 |
| Szerokość | 78.51 |
| Głębokość | 8.61 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | HSPA |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 6,75'' |
| Rozdzielczość | 1570 x 720 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Fioletowy |
| Data Act | Link |
| Waga | 0.44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 95 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |