akumulatory/baterie
GP 1272 F2 12V 7.2Ah GP1272F2
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla ładowania: -15 ~ 40 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla przechowywania: -15 ~ 40 stopni C
- Zale - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
66,30 zł / szt
81,55 zł brutto
| Waga | 2380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 65 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Waga | 2.4 |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny prąd rozładowania: 130A (5 sek) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7.2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |