pozostałe
Piłka do skakania z rogami Uśmiech
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
001294
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,69 zł / szt
24,22 zł brutto
Piłka do skakania z rogami Uśmiech, 45 cm
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Waga | 496 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 175 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 001294 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki do skakania |
| Obszar | Pogodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |