pozostałe
Piłka do skakania z rogami Uśmiech
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
001294
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
19.69 zł / szt
24.22 zł gross
Piłka do skakania z rogami Uśmiech, 45 cm
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 001294 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki do skakania |
| Obszar | Pogodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 17 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 496 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 175 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |