video
Kabel High Speed HDMI2.0 1m Ethernet
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Audio
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,45 zł / szt
15,31 zł brutto
Kabel ATEN High Speed True 4K HDMI z Ethernetem 2L-7D01H
Kabel HDMI z Ethernetem zapewnia nieskompresowany, w pełni cyfrowy interfejs dla sygnałów audio i wideo. Nasze kable zawierają wysokiej jakości drut miedziany, który jest odporny na zakłócenia, zapewniając lepszą klarowność obrazu. Oferujemy kabel HDMI z rozdzielczością do True 4K (4096 x 2160 @ 60 Hz 4: 4: 4).
| Waga | 84 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 240 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Audio |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry | Maks. rozdzielczość wideo: 4096 x 2160 przy 60 Hz |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |