video
Kabel High Speed HDMI2.0 1m Ethernet
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Audio
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Full specification
Status: Out of stock
12.45 zł / szt
15.31 zł gross
Kabel ATEN High Speed True 4K HDMI z Ethernetem 2L-7D01H
Kabel HDMI z Ethernetem zapewnia nieskompresowany, w pełni cyfrowy interfejs dla sygnałów audio i wideo. Nasze kable zawierają wysokiej jakości drut miedziany, który jest odporny na zakłócenia, zapewniając lepszą klarowność obrazu. Oferujemy kabel HDMI z rozdzielczością do True 4K (4096 x 2160 @ 60 Hz 4: 4: 4).
| Weight | 84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 240 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Audio |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry | Maks. rozdzielczość wideo: 4096 x 2160 przy 60 Hz |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |