drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka Laser 408dn 7UQ75A
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
7UQ75A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 176,19 zł / szt
1 446,71 zł brutto
- To wydajne urządzenie wielofunkcyjne zostało zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu energii bez poświęcania produktywności - dzięki czemu użytkownicy mogą przyspieszyć wykonywanie zadań i rozwijać działalność. Zużywa również wyjątkowo niskie ilości energii - dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii tonera.
- Zaufaj, że Twoje urządzenie wielofunkcyjne jest bezpieczne od włączenia do wyłączenia. Uzyskaj silną ochronę urządzeń, danych i dokumentów dzięki wbudowanym i opcjonalnym funkcjom zabezpieczeń, jednocześnie centralnie zarządzając całą flotą.
- Wbudowane funkcje wykrywają zagrożenia bezpieczeństwa i leczą urządzenie wielofunkcyjne, chroniąc je od uruchomienia do wyłączenia.
- Wydobądź to, co najlepsze w swoim urządzeniu wielofunkcyjnym. Drukuj więcej stron o wysokiej jakości niż kiedykolwiek wcześniej przy użyciu specjalnie zaprojektowanych oryginalnych wkładów z tonerem HP z technologią JetIntelligence. Możesz liczyć na autentyczną jakość HP, za którą zapłaciłeś - coś, czego konkurencja nie może dorównać.
- Zrób wrażenie dzięki wiodącej jakości kolorów HP. Uzyskaj niezrównane drukowanie dla potrzeb biura
| Waga | 12450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 445 x 450 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | 7UQ75A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Waga | 10.1 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 |
| Zainstalowana pamięć | 256 |
| Maksymalna pamięć | 512 |
| Obciążenie miesięczne | 3500 |
| Wysokość | 262.5 |
| Szerokość | 366 |
| Głębokość | 365.6 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | A4 |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |