Słuchawki GXT406 PINE MULTIPLATFORM In-Ear
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Słuchawki do gier GXT 406 Pine Multiplatform - czarne
Słuchawki multiplatformowe z dwoma mikrofonami i wbudowanymi elementami sterującymi, zapewniające płynną rozgrywkę.
Wchłoń dźwięk
Zanurz się w wyjątkowym dźwięku dzięki słuchawkom Pine Gaming Earphones, wyposażonym w trzy 6-milimetrowe przetworniki na każdą słuchawkę, zapewniające czysty, mocny dźwięk. Idealne do grania na PC, PlayStation, Xbox, Switch lub dowolnym urządzeniu 3,5 mm, te słuchawki są idealne dla każdego gracza.
O mikrofonie
Dzięki dwóm mikrofonom możesz płynnie przełączać się między odłączanym mikrofonem na wysięgniku do gier a mikrofonem w kablu do połączeń. Steruj dźwiękiem za pomocą przełącznika wyciszenia w kablu, wielofunkcyjnego przycisku połączeń i regulacji głośności, dzięki czemu masz pełną kontrolę.
Skóra ochronna
Te słuchawki są przeznaczone do podróży. Dołączone twarde etui zapewnia ochronę i wygodę w podróży. Co więcej, dzięki trzem rozmiarom silikonowych końcówek dousznych możesz cieszyć się bezpiecznym, wygodnym dopasowaniem podczas długich sesji grania lub codziennego użytku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 96 |
| Waga | 22 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 105 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |