podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka pod laptop Macy Foldable
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
280 x 23 x 46 mm
- Waga: 265
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
59,74 zł / szt
73,48 zł brutto
Podstawka pod laptop Macy Foldable
Składana podstawka aluminiowa pod laptop umożliwia ergonomiczną pracę w każdym miejscu.
- Wysokiej jakości materiały i wykończenie zapewniają doskonały wygląd i styl, idealny do każdego stanowiska .
- Solidna aluminiowa konstrukcja bezpiecznie utrzymuje laptopy o przekątnej do 17,3" i wadze do 20 kg - może być używana do tabletów.
- Składana i ultraprzenośna konstrukcja z dołączonym etui do łatwego przenoszenia w podróży lub przechowywania w szufladzie.
- Ciesz się ergonomiczną pracą dzięki konstrukcji z 7-stopniową regulacją wysokości umożliwiającą znalezienie idealnej pozycji.
- Bezpieczeństwo laptopa zapewnia pokryta w całości gumą, antypoślizgowa powierzchnia zwiększająca stabilność.
- Otwarta konstrukcja zapewnia przepływ powietrza, chłodząc laptopa i zapobiegając jego przegrzaniu.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 110 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 280 x 23 x 46 mm |
| Waga | 265 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |