akumulatory/baterie
HR1234WF2 12V 34WATT
- Wymagania środowiskowe:
Discharge:-15℃~50℃(5°F~122°F)
Charge:-15℃~40℃(5°F~104°F)
Storage:-15℃~40℃(5°F~104°F) - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
69,57 zł / szt
85,57 zł brutto
| Waga | 2420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 65 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Discharge:-15℃~50℃(5°F~122°F) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 98 x 151 x 65 mm |
| Waga | 2.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 34 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |