chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU Hyper 411 Nano
- Poziom hałasu: 30.04
- Podświetlenie: Nie
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,35 zł / szt
57,01 zł brutto
HYPER 411 NANO
Wysokowydajna seria chłodnic powietrznych CPU firmy Cooler Master, seria Hyper, powraca z modelem Hyper 411 Nano. Hyper 411 Nano oferuje szereg doskonałych funkcji, które uzupełniają i tak już najnowocześniejszą wydajność serii Hyper
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30.04 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 45.14 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 102 x 85 x 136 mm |
| Waga | 506 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 135 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |