zabawa w dom
Odkurzacz Home
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
69,90 zł / szt
85,98 zł brutto
Odkurzacz Home
Funkcje:
- Zasysa "śmieci"
- Dźwięk pracy odkurzacza
- Regulowana rura
| Waga | 1010 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 240 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 170652 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 17 x 96 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,5 x 42,5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |