muzyczne
Bębenek Krecik
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Nr katalogowy:
52606
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
35,04 zł / szt
43,10 zł brutto
Bębenek Krecik
- Blaszany bębenek LENA
- Motyw: Krecik
- Średnica 20 cm
- Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia
- Zapakowany w kolorowe pudełko sprzedażowe z informacją o produkcie
- Wyprodukowany w Europie
| Waga | 425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 210 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Nr katalogowy | 52606 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Krecik |
| Rodzaj | Bębenek |
| Wymiary | Średnica: 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |