akumulatory/baterie
HR1234WF2 12V 34WATT
- Wymagania środowiskowe:
Discharge:-15℃~50℃(5°F~122°F)
Charge:-15℃~40℃(5°F~104°F)
Storage:-15℃~40℃(5°F~104°F) - Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 29 in stock
69.57 zł / szt
85.57 zł gross
| Weight | 2420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 65 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Discharge:-15℃~50℃(5°F~122°F) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 98 x 151 x 65 mm |
| Waga | 2.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 34 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |