chłodzenie obudowy
Wentylator Toughfan 14 2 Pak
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Full specification
Status: Out of stock
135.05 zł / szt
166.11 zł gross
Wentylator Toughfan 14 2-Pak
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 119.1 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 240.7 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Weight | 668 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |