akumulatory/baterie
Moduł bateryjny 9PX EBM 180V RT3U G2
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Wymiary:
130 x 440 x 636 mm
- Waga: 65.7
- Full specification
Status: Out of stock
6 231.64 zł / szt
7 664.92 zł gross
Moduł bateryjny 9PX EBM 180V RT3U G2
Eaton 9PX Gen2 zewnętrzny moduł bateryjny (EBM), 180 V, rack/tower, 3U, zestaw do montażu w szafie rack w standardzie.
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Wymiary | 130 x 440 x 636 mm |
| Waga | 65.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 180 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 7650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 960 x 600 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |