baterie/akumulatory
Baterie alkaliczne AA 4 pak
- Wymiary:
14,15 x 50,15 mm
- Napięcie: 1.5
- Rozmiar: AA
- Full specification
Status: Out of stock
4.80 zł / szt
5.90 zł gross
Bateria LR6 AA, 1.5V, alkaliczna, 4 sztuki, blister
- Wysoka wydajność i długa żywotność
- Jednorazowe użycie, nie do ponownego naładowania
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 14,15 x 50,15 mm |
| Napięcie | 1.5 |
| Rozmiar | AA |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Ogniwo | Alkaliczne |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |