ogrodowe
Stół wodny bańki 3w1
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
656033M8
- Full specification
Status: Out of stock
276.42 zł / szt
340.00 zł gross
Little Tikes Foama to specjalny, wielofunkcyjny stół wodny stworzony przez Little Tikes, który idealnie sprawdzi się jako zabawka ogrodowa. Stolik wodny posiada wiele ciekawych funkcji, dzięki którym każdy maluch znajdzie coś specjalnie dla siebie. Stół Wodny pomoże dziecku w tworzeniu baniek wodnych, bąbelków oraz piany. Ta wodna zabawka wpływa na rozwój wyobraźni i fantazji dzieci.
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 656033M8 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Wymiary | 65 x 65 x 74 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 75,5 x 20 x 65 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Weight | 6000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 650 x 760 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |