chłodzenie obudowy
Wentylator Toughfan 14 2 Pak
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
135,05 zł / szt
166,11 zł brutto
Wentylator Toughfan 14 2-Pak
| Waga | 668 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 160 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 119.1 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 240.7 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |