moduły SFP, DAC
Moduł SM6110-SR SFP28 25GBase-LR LC
- Max. prędkość przesyłu: 25.78
- Typ / długość fali: 850 nm
- Zasięg: 300 m
- Full specification
Status: Out of stock
185.92 zł / szt
228.68 zł gross
- Transceiver SFP+/SFP28 LC
- Obsługuje cyfrowy monitoring diagnostyczny (DDM)
- Niskie zużycie energii, nie więcej niż 1 W
- Kompatybilny z 10G/25G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+/SFP28 MSA)
- Kompatybilny z przełącznikami z portami 25G, takimi jak SX6632YF, oraz z portami 10G, takimi jak SG3428X i SG3452X.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 25.78 |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 300 m |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Standard | SFP28 |
| Oznaczenia |
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 120 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |