moduły SFP, DAC
Moduł SM6110-SR SFP28 25GBase-LR LC
- Max. prędkość przesyłu: 25.78
- Typ / długość fali: 850 nm
- Zasięg: 300 m
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
185,92 zł / szt
228,68 zł brutto
- Transceiver SFP+/SFP28 LC
- Obsługuje cyfrowy monitoring diagnostyczny (DDM)
- Niskie zużycie energii, nie więcej niż 1 W
- Kompatybilny z 10G/25G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+/SFP28 MSA)
- Kompatybilny z przełącznikami z portami 25G, takimi jak SX6632YF, oraz z portami 10G, takimi jak SG3428X i SG3452X.
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 120 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 25.78 |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 300 m |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Standard | SFP28 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |