wagi łazienkowe
Waga łazienkowa GS400 biała
- Obciążenie (maks.): 200
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Dokładność pomiaru: 100
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
98.01 zł / szt
120.55 zł gross
Waga łazienkowa GS400 biała
Duża szklana waga łazienkowa o eleganckim wyglądzie - do 200 kg
Waga szklana z serii SignatureLine firmy Beurer to wzornictwo i funkcjonalność w jednym urządzeniu. Precyzyjna waga designerska GS 400 nie tylko niezawodnie mierzy masę ciała, ale także doskonale pasuje do nowoczesnego wystroju domu. Dzięki podświetlanemu czarnemu wyświetlaczowi i specjalnie opracowanej czcionce LCD, waga przyciąga wzrok swoim wyglądem.
- Duża powierzchnia wagi ze szkła bezpiecznego w kolorze intensywnej bieli o grubości 8 mm
- Podświetlany wyświetlacz XL o optymalnej czytelności
- Nadzwyczaj duża nośność - do 200 kg
- Specjalny format cyfr
- Odwrócony czarny wyświetlacz
- Praktyczna funkcja automatycznego włączania: wejdź i rozpocznij
- Wskaźnik przeciążenia w przypadku przekroczenia maksymalnej nośności
- Praktyczna funkcja automatycznego wyłączania
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 200 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Wymiary wyświetlacza | 4,4 x 11,9 cm |
| Jednostki miar | kg, lb |
| Pomiar | Masa ciała |
| Wymiary | 2,8 x 31 x 31 cm |
| Waga | 2.13 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 2600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 358 x 365 x 40 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |