USB
Adapter bezprzewodowy USB WLAN, 11ac, 650Mbit
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Windows 10
- Pasmo: 2,4 GHz, 5 GHz
- Liczba anten : 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
43.49 zł / szt
53.49 zł gross
Adapter bezprzewodowy USB WLAN, 11ac, 650Mbit
Bezprzewodowy adapter USB WL0252 od LogiLink to ultra-małe urządzenie Wi-Fi, idealne do płynnego strumieniowania HD, gier i korzystania z sieci społecznościowych. Technologia Dual Band umożliwia jednoczesne połączenia do 433 Mbit/s na paśmie 5 GHz oraz 200 Mbit/s na paśmie 2.4 GHz. Dzięki funkcji Plug and Play, nie wymaga dodatkowych sterowników. Obsługuje popularne systemy operacyjne, w tym Windows, Linux i Mac OS, oraz oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takie jak szyfrowanie WPA2-PSK (TKIP/AES).
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows, Windows 10 |
| Pasmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 0,72 x 1,45 x 1,95 cm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 120 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |