torby/etui/plecaki
Plecak ARMOX M 15.6 cala czarny
- Wymiary:
44 x 31 x 23 cm
- Waga: 1.1
- Pozostałe parametry:
- Kieszenie Zewnętrzne: 2 kieszenie przednie
- Mocowanie smart sleeve
- Szelki plecaka: Ergonomiczne szelki plecaka
- Pasek na wysokości mostka
- Elementy odblaskowe
- Paski zaciskowe
- Dwie kieszenie na but
- Full specification
Status: Out of stock
314.56 zł / szt
386.91 zł gross
Przedstawiamy kolekcję Armox: doskonałe połączenie wytrzymałości, lekkości i innowacji stworzone z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Torby podróżne z tej serii mają trwały panel tylny z twardego materiału, zapewniający niezrównaną ochronę oraz lekki, materiałowy przód gwarantujący elastyczność i dużą pojemność. W kolekcji znajdują się również stylowe plecaki oraz torby wyposażone w praktyczną przegrodę na ubrania, co zapewnia maksymalną wygodę pakowania. Armox na nowo definiuje wytrzymałość, oferując outdoorową funkcjonalność w minimalistycznym wydaniu.
Technical Specifications
| Brand | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 44 x 31 x 23 cm |
| Waga | 1.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 28 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 350 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |