moduły SFP, DAC
BLc 10G SFP+ SR Transceiver 455883-B21
- Max. prędkość przesyłu: 10
- Standard: SFP+
- Typ / długość fali: 850 nm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
655,09 zł / szt
805,76 zł brutto
Transceiver HP BladeSystem klasy C 10 Gb SFP+ SR
Transceiver 10 Gb w obudowie SFP+ obsługuje standard 10 Gb SR i zapewnia przepustowość 10 Gb do 400 m z wykorzystaniem wielotrybowego łącza światłowodowego OM4.
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 220 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Max. prędkość przesyłu | 10 |
| Standard | SFP+ |
| Typ / długość fali | 850 nm |
| Zasięg | 300 m |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Specyfikacja techniczna |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |