pendrive
Pendrive Hayabusa U202 64GB USB 2.0 Aqua
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,44 zł / szt
27,60 zł brutto
Pamięć flash USB TransMemory U202
Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych.
Do codziennego użytku
Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia.
Mały rozmiar, duża pojemność
Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 64 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 75 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 51,4 x 21,4 x 8,4 mm (z nasadką) |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |