puzzle
Puzzle 3D National Geographic Globus
- Liczba elementów: 21
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-DS1082
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
45,50 zł / szt
55,96 zł brutto
Puzzle 3D National Geographic Globus
Nowa seria na licencji National Geographic, wyjaśniająca młodym naukowcom działanie różnych przyrządów. Poza instrukcją wyjaśniającą obrazkowo jak wykonać konstrukcję, dzieci poznają też wiele ciekawostek dotyczących świata. Zestaw składa się z 21 elementów, które pozwalają złożyć globus o wielkości 20.5 x 20.5 x 24.2 cm.
| Waga | 637 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 21 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-DS1082 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 20,5 x 20,5 x 24,2 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 6 x 21,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |