chłodzenie CPU
Chłodzenie procesora - UX100 ARGB Lighting
- Poziom hałasu: 26.92
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
57,18 zł / szt
70,33 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Poziom hałasu | 26.92 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 38.82 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 |
| Ilość rurek Heatpipe | 0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 122,3 x 122,3 x 66,1 mm |
| Waga | 410 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 130 x 75 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |