monitory
Monitor 27 cali PD2705U LED 5ms/QHD/IPS/HDMI/DP/USB
- Model:
PD2705U
- Wysokość z podstawą: 450.9
- Głębokość z podstawą: 256.8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
1 293,14 zł / szt
1 590,56 zł brutto
Pokaż tylko niezbędne szczegóły
Różne tryby kolorystyczne przybliżają Twoim oczom niezbędne szczegóły. Musisz tylko włożyć swoją duszę w pracę.
Pozwól kolorowi komunikować się
Inspiracja przychodzi w linii lub kształtach. Niech precyzyjne kolory ożywiają je.
DualView
Prezentuj projekty w dwóch trybach obok siebie, aby usprawnić przepływ pracy i zwiększyć produktywność.
| Waga | 13500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 595 x 715 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | PD2705U |
| Wysokość z podstawą | 450.9 |
| Głębokość z podstawą | 256.8 |
| Waga z podstawą | 9.3 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 152 |
| Waga | 6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 365.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 86 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |