Zasilacz MC-500-85 120mm 80PLUS
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Pełna specyfikacja
Zasilacz MC-500-85
W dzisiejszym, wyjątkowo konkurencyjnym środowisku podzespołów do komputerów PC nie jest łatwo dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu. Trudno jest wybrać zasilacz, który jest jednym z kluczowych podzespołów odpowiadających za bezpieczne użytkowanie komputera. Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli zasilaczy konkurencyjnych firm, które często stanowią zagrożenie nie tylko dla sprzętu powodując jego awarie, ale również dla użytkownika. Niezależnie od tego, czy użytkownik potrzebuje nowego, cichego komputera, unowocześnia swój obecny zestaw, czy konfiguruje zaawansowany sprzęt dla gracza, zasługuje na najlepszą jakość przy atrakcyjnej cenie, będąc jednocześnie pewnym, że produkt jest dostosowany do jego potrzeb oraz zapewnia bezpieczną i stabilną pracę. Nie ryzykuj wybierz zasilacz MODECOM z nowej serii MC.
| Waga | 1250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 150 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |