Przełącznik DGS-1100-24V2 Switch Smart 24xGE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -5 do 50 °C (23 do 122 °F)
- Temperatura przechowywania: -40 do 70 °C (-40 do 158°F)
- Wilgotność robocza: 0% do 95% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 0% do 95% bez kondensacji
- Bufor pakietów: 4.1
- Bezpieczeństwo:
- D-Link Safeguard
- Traffic segmentation
- Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
- DoS attack prevention
- SSL
- Pełna specyfikacja
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart Seria DGS-1100
- Proste zarządzanie warstwy 2
- Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji
Prosty. Łatwo. Smart.
Rodzina przełączników DGS-1100 to przystępne cenowo rozwiązanie dla firm z segmentu SOHO oraz SMB, jak też do wdrożeń w filiach biur, salach konferencyjnych dużych przedsiębiorstw, wszędzie tam, gdzie wymagane są podstawowe funkcje zarządzania.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
Graficzny interfejs użytkownika DGS-1100 umożliwia łatwe zarządzanie funkcjami warstwy 2, takimi jak sieci VLAN, Spanning Tree Protocol (STP) i agregacją linków (statyczną). Z potężnymi funkcjami zabezpieczeń w postaci narzędzi IGMP snooping, Static MAC oraz Storm Control, przełączniki rodziny DGS-1100 to wszechstronne narzędzie dla środowisk wymagających nieskomplikowanego wdrożenia i łatwego rozwiązań konfiguracyjnych bez zbędnej złożoności.
Łatwe wdrożenie i zarządzanie
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.
Łatwe rozwiązywanie problemów
Dzięki funkcjom wykrywania pętli i diagnostyce połączeń kablowych rodzina przełączników DGS-1100 skutecznie wspiera administratorów w rozwiązywaniu problemów z siecią. Funkcja wykrywania pętli wykrywa powstanie pętli na porcie i automatyczne go zamyka.
Natomiast diagnostyka połączeń kablowych umożliwia przetestowanie jakości kabli miedzianych, rozpoznanie rodzaju kabli oraz wykrycie błędów.
| Waga | 2140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 360 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bufor pakietów | 4.1 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 35.71 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 | Flow Control
Jumbo frames up to 10,000 Bytes IGMP Snooping
|
| Pobór mocy | 15.9 |
| Wymiary | 280 x 180 x 44 mm |
| Waga | 1.32 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 100 to 240 V AC, 50 to 60 Hz internal power supply |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 48 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 424762 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Liczba grup VLAN | 128 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |