laptopy
Surface Pro 11 Copilot+ U7/32GB/1TB/Integrated/13 cali platynowy
- Model:
Surface Pro 11
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Liczba rdzeni: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9 700,18 zł / szt
11 931,22 zł brutto
| Waga | 1517 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 355 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Pro 11 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Intel vPro | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 5 |
| Liczba wątków | 8 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Moc procesora | 17 |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Seria procesora | Seria druga |
| Copilot+ PC | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Arc 140V |
| Jasność | 600 |
| Waga | 0.87 |
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 268V |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 |
| Pojemność SSD | 1 |
| Wysokość | 9.3 |
| Szerokość | 287 |
| Głębokość | 209 |
| Typ matrycy | PixelSense |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Typ dysku | SSD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ | Laptop |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Kolor | Platynowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |