akcesoria
Wózek dla lalek Kate Prestige
- Nr katalogowy:
24989
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Wózki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
72,86 zł / szt
89,62 zł brutto
Wózek dla lalek Kate Prestige
Wózek dla lalek Kate marki Milly Mally, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Funkcje i wygląd wózka dla lalek przypomina prawdziwy wózek dziecięcy.
Kate to wózek dla lalek o długości do 50 cm. Wyposażony jest w składaną budkę, tackę do karmienia, pasy i skrętne przednie kółka. Dodatkowo posiada kosz na niezbędne podczas spaceru akcesoria dla lalek, m.in. buteleczki z mleczkiem, ubranka oraz pieluszki.
Główne cechy:
- Metalowy stelaż
- Skrętne przednie kółka
- Odpinana tacka
- Pasy
- Kółeczka z pianki
- Rączka posiada osłonkę z pianki
- Składana budka
- Zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem wózka
- Dolna siatka na zakupy
| Waga | 1879 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 300 x 505 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24989 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Wózki |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 16 x 49 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |