Zapora sieciowa USGFLEX100AX-EU0102F
- WiFi: Tak
- Przepustowość zapory: 900
- Przepustowość VPN: 270
- Pełna specyfikacja
USGFLEX
Elastyczne wdrożenie i precyzyjna ochrona.
Najnowsza zapora USG FLEX 100AX oferuje chmurową platformę administracyjną, jednocześnie rozszerzając ochronę na zapory i punkty dostępowe dzięki zautomatyzowanym reakcjom. Nowa opracowana seria USG FLEX minimalizuje zużycie mocy obliczeniowej i maksymalizuje wydajność zapory, zapewniając nawet 5-krotnie wyższą wydajność UTM, zarządzanie w chmurze i wspólną ochronę użytkownikom w małych i średnich firmach.
Nebula Together
Zapory USG FLEX, nowy członek rodziny urządzeń zarządzanych za pośrednictwem chmury, wzmacniają mechanizm Zyxel Security Matrix w chmurze Nebula, optymalizując ją poprzez holistyczne zabezpieczenia oraz ochronę sieci w małych i średnich firmach. Zyxel umożliwia scentralizowane wdrażanie zasad bezpieczeństwa wśród zdalnych pracowników z chmury Nebula, a kształtowanie ruchu eliminuje wąskie gardła sieci, zapewniając najwyższą wydajność pracy.
Bezpieczeństwo sieci oparte na zasadzie zerowego zaufania
Zdalna praca zostanie z nami na dłużej, a seria USG FLEX zarządza dostępem zgodnie z zasadą zerowego zaufania. Gwarantuje to, że te same środki bezpieczeństwa są stosowane w centrali, oddziałach firmy, domach i dowolnych innych miejscach, w których przebywają zdalni pracownicy. Można tworzyć zasady dostępu oparte na kontekstowych informacjach o urządzeniu, takich jak wersja systemu operacyjnego albo kategoria urządzenia, aby wymusić segmentację sieci. Ogranicza to powierzchnię ataku i zapobiega rozprzestrzenianiu się zagrożeń.
USG FLEX minimalizuje ryzyko, dodając precyzyjne zasady dostępu oraz uwierzytelniania z myślą o stale rosnących potrzebach w zakresie zabezpieczania miejsc pracy. Skuteczniej chroń tożsamości, urządzenia, aplikacje i sieci. Ograniczaj ryzyko i buduj zaufanie w skali wszystkich swoich zasobów cyfrowych.
Wysoki stopień pewności. Wielowarstwowa ochrona
USG FLEX oferuje wielowarstwową ochronę przed wieloma typami zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. Liczne usługi bezpieczeństwa umożliwiają ograniczenie niewłaściwego korzystania z aplikacji lub dostępu do witryn internetowych. Zyxel oferuje najlepszy w branży filtr treści DNS, który eliminuje martwe strefy w ruchu szyfrowanym przez TLS 1.3 bez potrzeby stosowania inspekcji SSL. Wszystko to chroni Twoją sieć, nie pozostawiając żadnych nienadzorowanych luk.
Uproszczone i zunifikowane licencjonowanie
Wiemy, że wygoda kupowania i odnawiania licencji ma jednakowe znaczenie dla naszych partnerów. Zoptymalizowaliśmy platformę do zarządzania licencjami i wprowadziliśmy spójną ścieżkę migracji między rozwiązaniami lokalnymi a naszą platformą chmurową. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mogli szybko zaadaptować do bezpiecznego i bezproblemowego środowiska, jednocześnie zachowując elastyczność dla tych, którzy muszą stosować te same zabezpieczenia w różnych scenariuszach sieciowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Przepustowość zapory | 900 |
| Przepustowość VPN | 270 |
| IPsec VPN | 150 |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Maks. ilość sesji | 300000 |
| Standardy | 802.11ax |
| Funkcje VPN | IPSec VPN
|
| Przepustowość antywirusa | 900 |
| Przepustowość IPS | 540 |
| Funkcje | Sandboxing |
| Wymiary | 216 x 149.28 x 33 mm |
| Waga | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 1591 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 280 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |