skanery
Skaner MobileOffice S410 Plus
- Wymiary:
295 x 50 x 40.5 mm
- Waga: 410
- Dołączone oprogramowanie:
- Plustek iDoc
- ABBYY FineReader 12 Sprint
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
587,07 zł / szt
722,10 zł brutto
Skaner MobileOffice S410 Plus
Kompaktowych rozmiarów skaner doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także w domu, zwłaszcza w czasach home office. Oprócz zalet wynikających z niewielkiej konstrukcji, skaner posiada wiele użytecznych funkcji ułatwiające pracę z dokumentami. Poprawa wydajności pracy, to tylko jeden z argumentów przemawiających za wyborem skanera Plustek MobileOffice S410 Plus.
| Waga | 752 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 135 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plustek |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 50 x 40.5 mm |
| Waga | 410 |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 dpi |
| Maksymalna szerokość oryginału | 210 |
| Maksymalna długość oryginału | 356 |
| Szybkość skanowania | 9 sekund |
| Głębia kolorów |
|
| Typ skanera | ręczny/przenośny |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |