Wypalarka do chwastów HG6010
- Moc: 2000
- Rodzaj: Opalarki
- Wymiary:
104 x 15.5 cm
- Pełna specyfikacja
Wypalarka do chwastów HG6010
Elektryczna wypalarka do chwastów z funkcją opalarki HG6010 marki BLAUPUNKT to alternatywa dla inwazyjnych metod zwalczania chwastów, ale także dla tych dużo bardziej kłopotliwych, jak ich ręczne usuwanie. HG6010 sprawdzi się w każdym przydomowym ogrodzie lub garażu i wspomoże w tej nierównej walce z chwastami.
Urządzenie posiada moc 2000 W oraz nadmuch kontrolowany przez 3-stopniową regulację temperatury 60°C, 350°C oraz 600°C. HG6010 przy tym dostarcza bardzo wysokiej wydajność przepustowości powietrza 300 l/min lub 500 l/min.
Dzięki specjalnej końcówce urządzenie oferuje dodatkowe zastosowanie jakim jest rozpalanie grilla.
Praca z wypalarką do chwastów HG6010 nie powoduje żadnej szkody dla środowiska, a jej niska waga (1,65 kg) oraz wygodny, miękki uchwyt dopełniają komfortu obsługi.
W zestawie znajdują się nasadki: stożkowa, trójkątna, do opalania chwastów, do rozpalania grilla oraz reflektorowa.
| Waga | 1.6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 425 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Rodzaj | Opalarki |
| Wymiary | 104 x 15.5 cm |
| Waga | 1.65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |